Мільйонні заробітки Яценюка вразили українців

Лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк солідно заробив на продаж своєї частки телеканалу “Еспресо”. Політик отримав 1,5 млн доларів від американської компанії.

“Арсеній Яценюк продав свою частку власності телеканалу “Еспресо”.

В результаті прозорого та публічного продажу частки власності телеканалу він сплатить до державного бюджету близько 7 млн грн податків.

Опціон на придбання 30-відсоткової частки у статутному капіталі ТОВ “Аста Фінанс” (юридичної особи, що володіє 100 % ТОВ “Голдберрі”, яке здійснює мовлення під логотипом “Еспресо”) було укладено Арсенієм Яценюком зі співзасновницею каналу Ларисою Княжицькою ще 2013 року – у час, коли незалежний канал тільки починав свою діяльність якраз напередодні надскладного для країни періоду. Це було відображено в електронній декларації Арсенія Яценюка за 2016 рік.

Яценюк реалізував своє право опціону в червні 2017 року, придбавши свою частку корпоративних прав. Отримавши можливість продажу своєї частки телеканалу, він зреалізував її задля уникнення спекуляцій про політизацію діяльності каналу.

Вартість угоди з американською компнією ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., створеною у штаті Нью-Йорк, США, – 1 млн 465 тис 281 доларів США. Угоду укладено абсолютно прозоро – без жодних схем оптимізації податків та використання офшорних компаній. Усі фінансові транзакції пройшли перевірку у відповідних банках Сполучених Штатів Америки та України. Податки, які надійдуть до державного бюджету, становитимуть близько 7 млн грн”, – повідомила у Facebook прес-секретар політика Ольга Лаппо.

 

Джерело: p-p.com.ua

Залиште коментар першим для "Мільйонні заробітки Яценюка вразили українців"

Залишити коментар

Ваша поштова скринька не буде опублікована


*